Par mums

HRC GROUP SIA – vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējies HoReCa preču tirdzniecībā. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā gan ikdienas, gan profesionālai lietošanai paredzētas preces (profesionālā ķīmija, papīrs, saimniecības preces u.c.),  kas tiek papildinātas ar dažādiem pakalpojumiem.

Uzņēmuma struktūru veido darbinieki ar 10 un vairāk gadu pieredzi tirdzniecības jomā. 2018. gada oktobrī pilnībā tika pārņemtas Albert Berner Latvija HoReCa grupas saistības, saglabājot visus klientus, preču sortimentu un pakalpojuma kvalitāti. 

HRC GROUP SIA ir Latvijā oficiālais pārstāvis tādiem preču ražotājiem kā Diskteknik (Zviedrija), Industrie Celtex (Itālija), Hoonved (Itālija), Nerta (Beļģija) un Ekopapīrs (Latvija).

HRC GROUP SIA ir piešķirtas tiesības izplatīt Latvijā, Beļģijas uzņēmuma Nerta produkciju. Nerta ir viens no vadošajiem auto un lauksaimniecības tehnikas  mazgāšanas līdzekļu ražotājiem Eiropā. Augstās kvalitātes produkcija un pieredze ļāvusi šim uzņēmumam veiksmīgi darboties šajā nozarē jau vairāk kā 47 gadus. Uzņēmums Nerta nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu, cenšoties apmierināt visprasīgāko klientu vajadzības.

2020.gada beigās sadarbībā ar Igaunijas uzņēmumu NB Quality sākām arī autoservisu un transporta uzņēmumu apgādi ar tiem nepieciešamajām servisa ķīmijā un materiāliem.

2021.gada aprīlī kļuvām par oficiāliem Bosch un Makita akumulatoru un elektro instrumentu un aksesuāru tirdzniecības partneriem.Neatkarīgi no iepakojuma, produkti ir marķēti ar ekomarķējumu the nordic swan - skandināvijas valstu (Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Islandes ) ekoloģisko preču sertifikāts. Nesatur hloru vai fosfātu, ļoti koncentrēts, piemērots cietam ūdenim. 


Neatkarīgi no iepakojuma, produkti ir marķēti ar ekomarķējumu Bra Miljōval - Zviedrijas Dabas aizsardzības ( The Swedish Society for Nature Conservation (SSNC) biedrības sertifikāts. Neatkarīgi no iepakojuma, produkti ir marķēti ar ekomarķējumu0

Pirkumu grozs

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos